Termékfejlesztő mérnök

Referencia
101-10-42192

Az egyik mezőgazdasági gépek gyártásával és fejlesztésével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK pozícióba kollégát Mosonmagyaróvárra.

Ha érdekel egy innovatív vállalat működése és szívesen fejlesztenél, valamint terveznél velük közösen, akkor jelentkezz hozzánk !

Feladataid lesznek:

  • Termékcsoport termékeinek fejlesztése, tervezése és kialakítása;
  • Termék útjának végig kísérése a fejlesztéstől, a próbagyártáson át a szériagyártásig;
  • Termékek változásainak nyomon követése;
  • Elkészült termékek folyamatos fejlesztése és optimalizálása a reklamációk alapján;
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal, valamint a vállalaton belüli társterületekkel.
Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséggel;
  • Szereztél már hasonló területen legalább 2-3 év tapasztalattal;
  • CAD ismereteid is vannak;
  • Német vagy angol nyelv aktív használata nem okoz problémát;
  • Határozott és proaktív személyiségnek tartod magad.
Előnyök

Amit partnercégünk kínál:

  • Dinamikusan fejlődő, hosszú távú munkahely;
  • Alapbéren felüli juttatások (jutalék, jutalmak és prémium)
  • Rugalmas munkaidő;
  • Családias, összetartó csapat.