Tengeri szállítmányozási koordinátor

Teljes munkaidős
Időszakos
Referencia
4-21-40266

Ha érdeklődsz az ELEKTROMOS AUTÓIPAR iránt és szívesen dolgoznál egy vadonatúj gyárban egy ZÖLDMEZŐS BERUHÁZÁS keretein belül, örömmel tudatjuk veled, hogy jó helyen jársz! ELEKTROMOS AUTÓIPARI beszállító partnerünk erre a területre várja TENGERI SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI KOORDINÁTOR pozícióban újdonsült munkavállalóját. Csatlakozz te is az elsők között!

Munkavégzés helye: Sóskút

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • elsősorban tengeri szállítmányok nyomon követése,
  • alapanyagok beérkeztetése,
  • termeléstervek ellenőrzése a vállalatirányítási rendszerben (SAP),
  • folyamatos kommunikáció az ügyfelekkel, vevőkkel (angol nyelven),
  • készletek ellenőrzése,
  • vevői igények folyamatos számontartása,
  • adminisztrációs feladatok ellátása.
Követelmények

Ha az alábbiakkal rendelkezel, érdemes jelentkezned:

  • tengeri szállítmányozásban szerzett tudással (minimum 2 év tapasztalat, előny ha már az ellátási lánc más területeire is ráláttál),
  • ADR áru szállítmányozásában szerzett ismeretekkel,
  • középfokú vagy felsőfokú végzettséggel, első sorban logisztikai/gazdasági területen,
  • magabiztosan beszélsz angolul (külföldi vezetőddel és partnerekkel tudj kommunikálni),
  • személyautóval meg tudod oldani a bejárást,
  • volt már szerencséd a vállalatirányítási rendszerben dolgozni (előny: SAP).
Előnyök

Amire számíthatsz ebben a pozícióban:

  • a zöldmezős beruházás keretein belül, a logisztika több területére is ráláthatsz,
  • autós beutazás esetén, bejárási támogatásban részesülsz,
  • irodai munkarendben dolgozhatsz.