Telesales munkatárs

Referencia
103-23-41975

Könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal és értékesítőként is bizonyítottál már korábban?

Biztonságtechnikai rendszer megoldásokkal foglalkozó partnerünk bővíteni szeretné értékesítési csapatát, ezért keressük az új kollégát TELESALES MUNKATÁRS pozícióba a cég újpesti irodájába.

A feladatok, amikben számítanak Rád:

  • Karbantartási szerződés értékesítése meglévő ügyfeleknek
  • Szerződések előkészítése, szerződéskötési folyamat nyomon követése
  • Adatbázisok naprakészen tartása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel (telefonon és e-mailben egyaránt)
Követelmények

Sikeres lehet a pályázatod, amennyiben:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Szereztél már tapasztalatot értékesítésben
  • Alapfokon beszéled az angol nyelvet
  • Könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal és fontos számodra az ügyfelek elégedettsége
  • Kiemelt figyelmet fordítasz a feladatok pontos és precíz elvégzésére
Előnyök
  • Alapbéreden felül éves bónusszal is számolhatsz
  • Beleláthatsz egy piacvezető vállalat mindennapjaiba
  • Támogató, baráti légkör fogad, így könnyen telnek majd a mindennapok