Telefonos értékesítési munkatárs

Referencia
103-19-41901

Véredben van az értékesítés? Már több éve magabiztosan mozogsz ezen a területen? A kapcsolatépítés neked olyan egyszerű mint az 1X1? Nemzetközileg elismert Partnerünkhöz keresünk telefonos értékesítő kollégát.

A következő feladatokra számíthatsz:

  • új ügyfelek akvirálása és aktív értékesítés a mezőgazdaság, az ipar vagy a szállítás területén
  • bejövő ajánlatkérések kezelése
  • meglévő ügyfélportfólió-kezelés, újratárgyalás/szerződéshosszabbítás
  • szerződéskezelés, egyedi szerződéses együttműködés esetén a helyi ügyvédi irodával
Követelmények

Mire van szükség ahhoz, hogy sikeres pályázó lehess?

  • legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalatra
  • magabiztos angol nyelvtudásra szóban és írásban
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készségre
Előnyök

És mivel honorálják majd a befektetett munkádat?

rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel (heti 2 nap fixen)

  • kiszámítható, fix fizetéssel, hogy biztosan tudd a hó végén mennyi jövedelemre számíthatsz,
  • béren kívüli juttatásokkal (üzemanyag tankolási kedvezmény, sport célú támogatás, étkezési hozzájárulás stb.)