Technológus

Referencia
101-18-43049

Budapest közelében található, nemzetközi, építőiparban tevékenykedő partnerünk Betontechnológus szakmérnök pozícióba keresi csapatának új tagját.

Az új kollégának kiemelt szerepet szánnak, ugyanis a gyár igazgatójával kell szorosan együttműködnie, amely során fő feladata a beton receptúrák aktualizálása és optimalizálása lesz.

További feladatok:

  • a technológiai folyamatok megismerése, folyamatok optimalizálása
  • labor vizsgálatok nyomon követése
  • gyártási paraméterek, gépbeállítási standardok meghatározása
  • próbagyártásokban való aktív részvétel
  • minőségi incidensek kivizsgálásában való aktív részvétel
  • oktatások tartása
  • középvezetői meetingeken való rendszeres részvétel
Követelmények

Várjuk jelentkezésed, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • betontechnológus szakmérnök végzettség, vagy betontechnológia ismerete
  • gyártásban eltöltött legalább 2 éves tapasztalat
  • projektorientált gondolkodásmód, eredményorientált hozzáállás
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
Előnyök

Amiért érdemes csatlakoznod:

  • kiemelt szerepet tölthetsz be a vállalat életében
  • az alapbéren felül SZÉP összegű cafeteria-val, 13 havi fizetéssel, prémiummal, bejárási támogatással és hosszú távú karrier lehetőséggel is számolhatsz