Technical Sales Representative

Referencia
101-23-42140-1

Dinamikusan növekedő nemzetközi partnerünkhöz keresünk TECHNICAL SALES REPRESENTATIVE pozícióba új munkatársat Kelet-magyarországi desztinációra . Amennyiben szívesen foglalkoznál logisztikai megoldások és termékek értékesítésével, és már van is néhány év tapasztalat a tarsolyodban, ez a lehetőség most neked szól!

Milyen feladatokra számíthatsz ebben a munkakörben?

  • partnercégek aktív látogatása és ügyféligények nyomon követése,
  • piac szemmel tartása, új potenciális ügyfelek felkutatása és bevonzása,
  • új berendezések értékesítése és műszaki szaktanácsadás nyújtása vállalti ügyfelek részére,
  • cég képviselete az ajánlattételi folyamatban,
  • árkalkulációk, dokumentáció és riportok készítése.
  • szerződések előkészítése és megkötése.
Követelmények

Amennyiben az alábbiak is stimmelnek, ideje jelentkezned:

  • kereskedelmi/gazdasági/műszaki végzettség (közép, vagy felsőfokon),
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • minimum 2-3 év szakmai tapasztalat értékesítésben.
Előnyök

Befektetett munkádért cserébe:

  • egy dinamikusan fejlődő cégnél dolgozhatsz, ahol egy segítőkész és barátságos csapat vár,
  • külföldi utazásokkal és nemzetközi tréningekkel támogatják a fejlődésed,
  • céges autót biztosítanak, amit magáncélra is használhatsz,
  • alapbéred mellet bónusszal és cafeteriával gazdálkodhatsz.