Tb ügyintéző / Társadalombiztosítási ügyintéző - 13. kerület

Referencia
103-7-43062

13. kerületi partnerünk bérszámfejtő csapata bővülés miatt Tb ügyintéző kollégát keres, aki az alábbi feladatokért felel majd:

  • társadalombiztosítási kifizetőhelyre vonatkozó jogszabályoknak megfelelően az ellátások elbírálása, elszámolása, ellenőrzése;
  • határozatok készítése;
  • havi - és negyedéves adatszolgáltatások teljesítése;
  • a kifizetett ellátásokról az előírt nyilvántartások vezetése;
  • statisztikák készítése;
  • kapcsolattartás hatósági szervekkel, egészségügyi szolgáltatókkal;
  • kapcsolattartás az inaktív állományban lévő munkavállalókkal (kismamák);
  • TB kifizetőhelyi feladatok teljeskörű ellátása;
  • TB ellenőrzések lebonyolítása;
  • adatok feldolgozása, rögzítése NEXON programban.
Követelmények
  • szakirányú végzettség (TB ügyintéző vagy szakelőadó)
  • releváns szakmai tapasztalat
  • Excel, Word, Outlook magabiztos használata
  • Nexon program ismerete nagy előny
  • jó együttműködési készség, terhelhetőség
  • határidők betartása, megbízhatóság és önállóság
  • proaktív, precíz, pontos munkavégzés
  • nyitott, barátságos személyiség, jó kommunikációs készség
Előnyök
  • betanulás után 1-2 nap home office lehetőség
  • Br. 500 000 Ft cafetéria éves szinten
  • bónusz
  • mobil, laptop
  • támogató szakmai felettes, összetartó csapat