Targoncavezető - Raktári munkatárs

Referencia
5-21-40801

Szeretnél részese lenni az amerikai álomnak? Partnerünk multinacionális, amerikai tulajdonú és mindezek mellett még piacvezető is. Kell ennél több? Jelentkezz most folyamatosan bővülő partnercégünk csapatába TARGONCAVEZETŐ - RAKTÁRI MUNKATÁRS pozícióba.

Itt megtapasztalhatod, milyen is egy valódi közösség tagjának lenni!

Napi feladataid lesznek:

  • Gépi és kézi anyagmozgatás
  • Komissiózás és az áru összekészítése
  • Kézi szkenner és vonalkód leolvasó rendszer mindennapos használata
  • A raktári rend fenntartása

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Műszakrend: 2, 3 műszakos és folyamatos 12 órás munkarend

Követelmények

A Te jelentkezésedet várjuk, ha:

  • Érvényes vezetőüléses (3324) és gyalogkíséretű (3312) targoncás jogsival rendelkezel
  • Szereztél már némi tapasztalatot hasonló munkakörben
  • Tudsz vállalni folyamatos és több műszakos munkarendet
Előnyök

Mindezért cserébe az alábbiakra számíthatsz:

  • Béren kívüli juttatások, cafetéria és még 13. havi fizetés fogja meghálálni mindennapi munkád
  • Számos kedvezményre és különböző juttatásokra számíthatsz
  • Céges autóbuszokat biztosítanak a környező településekről Heves és Nógrád megyéből (Salgótarjánból több megállóhelyről is indul közvetlen buszjárat!)
  • Kiemelkedően magas nettó 27/km-es üzemanyag térítést kínálnak
  • Lakhatási támogatásban is részesülhetsz költözés esetén
  • Folyamatos továbbképzési lehetőségeket biztosít számodra partnercégünk
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés
  • Stabil és vidám szervezet tagja lehetsz