Targoncavezető (3312, 3324)

Referencia
5-21-40924

Úgy érzed targoncára születtél? Szeretnél biztos munkahelyet egy világhírű gyártó cégnél? Ne keress tovább, itt a helyed!

Amerikai tulajdonú partnercégünk több új kollégát keres az alábbi pozícióba:

TARGONCAVEZETŐ

Napi feladataid között szerepelnek majd:

  • Gépi anyagmozgatás;
  • Kimenő áru összekészítése;
  • Komissiózás, betárolás;
  • Kézi szkenner és vonalkód leolvasó rendszer használata;
  • Munkaterület tisztántartása.

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Munkarend: 3 műszakos (H-P) és folyamatos 12 órás

Követelmények

Téged keresnek ha:

  • Rendelkezel 3324-es vezetőüléses ÉS 3312-es gyalogkíséretű géptípusra vonatkozó jogsival;
  • Hasonló pozícióban szereztél már min. 1 éves tapasztalatot;
  • Tudsz vállalni folyamatos és többműszakos munkarendet is;
Előnyök

Mit kínál partnercégünk?

  • Béren felüli juttatásokban, cafeteriában, 13. havi fizetésben is részesülni fogsz;
  • Céges buszjáratokkal segítik az ingázást (környező településekről, Heves, Nógrád, illetve Pest megyei megállókkal)
  • Nettó 27 ft/km-rel támogatják az autóval való bejárást;
  • Ha messzebbről érkeznél albérlettámogatást is igénybe vehetsz;
  • Konditerem és egyéb sportolási lehetőségek várnak;
  • Előre lépési lehetőségek adottak partnerünknél, a többi csak rajtad áll!