Targoncavezető

Referencia
5-18-40660

20 éve Magyarországon működő, térburkolat gyártásával foglalkozó partnerünk keresi új kollégáját TARGONCÁS pozícióba.

A mindennapi feladataid közé fog tartozni:

  • Az áruszállító járművek hatékony kiszolgálása;
  • Kisebb részben kézi áruösszekészítés, pakolás de főképp targoncával történő anyagmozgatás;
  • Visszáru minimalizálása;
  • Napi-heti ellenőrzőtábla elkészítése;
  • Targoncák tisztántartása, műszaki állapotának felmérése;
Követelmények

A pozíció beöltéséhez elvárás:

  • Vezetőüléses targonca jogosítvány ( 3324 );
  • Legyen némi raktározási ismereted, tapasztalatod hasonló pozícióban;
  • Legalább 8 általános iskolai végzettség;
  • Fontos, hogy megfelelő fizikummal rendelkezz, nehéz alapanyagokról van szó, és esetenként előfordulhat kézi pakolás is.
Előnyök

Amit ezekért kapsz cserébe:

  • Kimagasló cafeteria rendszer;
  • 13. havi bérkifizetést az év végén;
  • Bejárás támogatást;
  • 7:00-17:00-ig tartó munkaidőt, esetenként hétvégi túlórát.

Munkavégzés helye: Ócsa