Targoncaszerviz csoportvezető

Referencia
4-18-41733

Partnerünk Magyarország hivatalos Crown márkaszervize, ahol évente kb. 900 db anyagmozgató gép karbantartását, javítását végzik el. A munkatársak számára fontos értékkel bír, hogy a piaci átlagnál jóval magasabb szakmai elvárásnak kell megfelelni, viszont hosszú távú biztos szakmai karriert és motiváló munkakörnyezetet kínálnak. Ennek a márkaszerviznek a

TARGONCASZERVIZ CSOPORTVEZETŐ

pozíciójára keresünk új munkatársat, az alábbi hatáskörrel:

  • A szerviz stratégiai és üzleti működési tervének operatív megvalósítása
  • Ehhez szükséges, hogy figyeld a területet érintő piaci változásokat és a konkurencia lépéseit
  • A közvetlen irányításod alá tartozó targoncaszerviz csapat (koordinátorok, asszisztensek, technikusok, mérnökök) napi munkájának irányítása, az ő motiválásuk és fejlesztésük
  • Együttműködés a vezetőkkel és a társosztályokkal
  • Ajánlatok kidolgozása árképzési stratégia, javítási munkák ellenőrzése
  • Minőségbiztosítási feladatok, eszközök felügyelete
  • Fejlesztési javaslatok, képzési tervek összeállításában való részvétel, operatív megvalósítása
  • Aktív részvétel a céget érintő stratégiai és kereskedelmi döntések előkészítésében
Követelmények

Mindenképp jelentkezz, ha:

  • Rendelkezel néhány év (3-5) csapatvezetési tapasztalattal, pl. szervizben, szerelőműhelyben
  • Közép-vagy felsőfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettséged van
  • Hatékonyan tudod irányítani a bővülés előtt álló 8-12 fős csapatot
  • Képben vagy a raktárlogisztikai és anyagmozgatási piaccal és szereplőivel
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel
  • Magabiztosan kezeled a vállalatirányítási rendszereket
  • Társalgási szinten beszélsz angolul

Előnyt jelent, ha:

  • Ismered egy targonca szerviz működését, akár vezettél már csapatot ilyen helyen
  • Felsőfokú végzettséged van műszaki vagy kereskedelmi területen
  • Ha kommunikatív vagy és mersz kérdezni
Előnyök
  • Stabil vállalati háttér, folyamatos fejlődés lehetősége
  • Támogató csapat, önálló, felelősségteljes munkakör
  • Előrelépési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő (törzsidő: 9-15 óra között)
  • Cafeteria (nettó 20.000 HUF) és lojalitási bónusz 12 hónapra elosztva
  • Családias cégkultúra, mindenki ajtaja nyitva áll minden kolléga előtt
  • Nagy céges és területenkénti csapatépítő
  • Céges jógaóra
  • Munka-magánélet egyensúly