Targoncás picker

Referencia
5-21-41028

Modern raktári környezetben szeretnél dolgozni vagy egy éppen alakuló csapat oszlopos tagjává válnál?

Szállítmányozással és logisztikai megoldásokkal foglalkozó multinacionális partnercégünk új csapatát szeretné erősíteni több új kollégával.

TARGONCÁS PICKER

Milyen feladatok várnak rád?

  • 3313-as targoncán kell majd komissióznod;
  • Hozzád fog tartozni az áruk összekészítése, raklap összeállítás, sérült áruk kezelése;
  • Napi szinten gépnapló vezetése.
Követelmények

Te vagy a tökéletes jelölt, ha:

  • Rendelkezel érvényes 3313-as vezetőállásos targonca jogosítvánnyal;
  • Tudsz vállalni saját autóval való bejárás esetén 2 vagy 3 műszakos munkarendet;
  • Munkád során igyekszel mindig a legjobbat nyújtani, pontos és precíz vagy.
Előnyök

Mindezért cserébe:

  • Belépési bónuszban fogsz részesülni;
  • Alapbéren felül teljesítménybónusz és cafeteria gondoskodik a motiváltságodról;
  • Több helyszínről induló céges buszok könnyítik meg a munkába járásod;
  • Saját gépkocsival való bejárás esetén 15 Ft/km üzemanyag térítésben részesülsz;
  • Biztos munkahelyet és hosszú távú munkavégzést kínálunk.

Munkavégzés helye: Gyál