Targoncavezető (1 vagy 2 műszak) - Budapest IX.

Referencia
4-21-41007

Bár szeretsz targoncázni, de nem szeretnéd éjszakánként is ezt csinálni?

Amerikai gyökerekkel rendelkező partnerünk 1 vagy 2 műszakos munkarendbe, RAKTÁROS pozícióba keresi új kollégáját!

Feladatok, amikre számíthatsz:

  • Termékek raktározása az előírásoknak megfelelően;
  • Áru targoncával történő átvétele és kiadása;
  • Komissiózás;
  • Adminisztrációs feladatok.
Követelmények

Befutó lehetsz ha:

  • Rendelkezel 3312-es gyalogkíséretű targoncára vonatkozó jogosítvánnyal;
  • Középfokú végzettséged van;

Előnnyel indulsz, ha:

  • már van némi tapasztalatod raktározásban;
  • 3324 vezetőüléses jogsival is rendelkezel.
Előnyök

Amiért érdemes jelentkezni:

  • 1 műszakban (7:00-15:00-ig) vagy 2 műszakos munkarendben dolgozhatsz;
  • Próbaidőt követően egy bérszinttel máris feljebb léphetsz;
  • Saját magad válogathatod össze a cafeteria elemeket;
  • BKK bérleted 100%-ban térítik;
  • Havi szinten egyéni és csoportos bónuszban részesülhetsz;
  • Akár azonnali munkába állást biztosítanak! :)