Targoncás

Referencia
4-21-40044

Dinamikusan fejlődő elektromos autóipari partnerünk keresi kollégáit az alábbi pozícióba: TARGONCÁS

Feladatok:

  • gyártáson belüli anyagmozgatás;
  • alapanyagok és termékek rakodása;
  • adminisztrációs feladatok ellátása.
Követelmények
  • Érvényes jogosítvány vezetőüléses (3324) és gyalogkíséretű targoncára (3312)
  • 12 órás folyamatos műszakrend vállalása (2 hetes váltott ciklussal 1. hét: 5 munkanap, 2. hét: 2 munkanap)
Előnyök

Amit partnerünk tud kínálni:

  • Átlagosan nettó 249.000 Ft/hó
  • Cafeteria Szép kártyán: 28.000 Ft/hó (már próbaidő alatt is)
  • Utazástámogatás: nettó 15 Ft/km vagy tömegközlekedési bérlet térítése 86%-ban
  • A jövő iparágában dolgozhatsz modern környezetben és gépekkel.

(Szállást és céges buszjáratot nem tudnak biztosítani.)