Szimulációs rendszermérnök

Referencia
4-10-41079

30 éve működő, villamosipar üzemirányítási, kereskedelmi és üzleti intelligencia szektorokban kiemelkedő minőségű informatikai és szoftverfejlesztési megoldásokat kínáló partnerünkhöz keressük az alábbi pozícióba új kollégájukat.

SZIMULÁCIÓS RENDSZERMÉRNÖK

Az alábbi feladatok várnak rád:

  • nagyfeszültségű hálózatok üzemirányító és tréningszimulációs szoftvereihez adatmodellek tervezése, paraméterezése, adatfeltöltése
  • új szoftveres funkciók specifikálása, tesztelése, üzembe helyezése
  • hálózatszámító alkalmazásokhoz modellalkotás, számítások elvégzése, ellenőrzése
  • SCADA rendszerekhez kapcsolódó adatmodellezés és paraméterezés
  • szakértői tanulmányok készítése
  • vevői kapcsolattartás, részvétel műszaki egyeztetéseken
Követelmények
  • Folyamatban lévő vagy befejezett erősáramú villamosmérnöki tanulmányok
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (ha szóban nem vagy még erős, náluk fejlesztheted majd)
  • Ismered a villamosenergia rendszereket és a villamosenergia piacot
  • Előny, ha van programozási affinitásod vagy tapasztalatod
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk, de ha van már 2-3 év tapasztalatod ezen a területen, az nagy előny
  • Széleskörű szakmai betanítás, mentorálás, a legtapasztaltabb kollégáktól tudod majd elsajátítani a terület specialitásait
  • Irodából vagy otthonról történő munkavégzés
  • Rugalmas munkaidő és munka-magánélet egyensúlyát támogató hozzáállás
  • Az alapbéren felül cafeteria csomag, magán egészségbiztosítási szolgáltatás jár és opcionális kamatmentes lakáskölcsön is igénybevehető