Szerződéskezelési csoportvezető

Referencia
1-17-40817

Budapesti partnerünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba új munkatársat:

A pozícióban az alábbi feladatok várnak:

  • A szerződéskezelő csapat (3 fő) munkájának koordinálása
  • Feladatok határidőben történő elvégzésének ellenőrzése
  • Javaslattétel szerződés módosításokkal kapcsolatban, társterületek módosítási javaslatainak felülvizsgálata
  • Jogosultsági adattáblák kezelése JIRA rendszerben
  • Szerződéskötési folyamattal kapcsolatos bejelentések kezelése
  • Társosztályok által jelzett hibák riportálása, ez alapján oktatások szervezése, folyamat módosítási javaslattételek megfogalmazása
Követelmények

Ha a kimagasló diplomáciai érzéked mellett van már legalább 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod, akkor mindenképpen JELENTKEZZ!

Előnyödre válik, ha jogi asszisztensi végzettséggel, vagy szerződés kezelésben szerzett tapasztalattal rendelkezel!

Előnyök
  • cafetéria
  • rugalmas munkavégzés
  • gyors kiválasztási folyamat