Szerződésíró munkatárs - Német nyelvtudással

Teljes munkaidős
Teljes otthoni munkavégzés
Irodai munkavégzés
Referencia
103-1-43411

Budapest belvárosában található partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Szerződésíró munkatárs

Milyen feladatok várnak Rád ebben a pozícióban?

  • szerződések és ahhoz tartozó adatlapok készítése minták alapján magyarul, németül és angolul
  • szerződésekben szerepelő adatok táblázatban vezetése, naprakészen tartása, szerződések lefűzése
  • ügyfelekkel való egyeztetés, kommunikáció a szerződésekkel kapcsolatban, elsősorban írásban
  • belső rendszerbe történő projektek létrehozása a szerződésekben lévő tevékenységek alapján
  • esetenként besegítés a recepciós-titkársági feladatokba

Ha van már tapasztalatod a felsorolt feladatokban és aktívan használtad eddig is a NÉMET nyelvtudásodat a munkád során, akkor mindenképpen JELENTKEZZ!

Követelmények

Amire szükséged van, hogy TE legyél ennek a szuper csapatnak az új tagja:

  • Közel felsőfokú NÉMET nyelvtudás szóban és írásban is egyaránt
  • Angol nyelvtudásra, legalább középszinten
  • Legalább 1-2 év tapasztalatra, melyet hasonló munkakörben szereztél
  • Nyitott, motivált és pozitív személyiségre :)
Előnyök

Amire az alapbéren felül számíthatsz:

  • Egy szuper jó hangulatú, emberközpontú csapatban fejlődhetsz tovább
  • A gyönyörű iroda környezetben csak úgy repülni fog a munkaidő
  • Számos csapatépítő programokon fogsz részt venni
  • Cafetéria juttatás - havi nettó 20 000 HUF