Szervizvezető

Referencia
101-10-42264

Partnerünk a legnagyobb italforgalmazó cégek számára biztosítja a frissítő nedűt, hiszen hűtőberendezéseik a legtöbb fesztiválon, élelmiszeripari üzletláncban megtalálható.

Hozzájuk keresünk egy 15 fős csapat összefogására SZERVIZVEZETŐ kollégát, akinek van érzéke a munkafolyamatok összehangolásához, az emberek koordinálásához.

Feladataid lesznek:

  • Szervizfolyamatok koordinálása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, jó viszony ápolása hosszútávon
  • Folyamatok fejlesztése és javaslattétel ezek optimalizálására, partnerrel való együtt gondolkodás
  • Költségek és időtávok betartatása, rendelkezésre álló keretösszeggel való gazdálkodás
  • Támogatni a csapattagokat, hogy mindenki a legjobbat hozza ki magából, csupa lojális és régóta a szakmában lévő szerviztechnikusról van szó
  • Előfordulnak riportálások házon belül és külföldre is az anyacégnek, havonta-kéthavonta pedig utazások is
Követelmények
  • Felsőfokú végzettség (műszaki vagy gazdasági)
  • Min. 5 év szakmai tapasztalat, elektronikában/épületgépészetben, emberek koordinálásában szerzett rutin
  • Tárgyalóképes angol nyevltudás, melyre már a kiválasztási folyamat során is szükséged lesz
  • Alapbéreden felül cafeteria és céges autóra leszel jogosult, mely ésszerű keretek között magánhasználatra is van
  • Egy lojális és befogadó csapathoz csatlakozhatsz, az új ügyfeleknél hosszútávú partneri viszonyt tudsz kiépíteni