Szervizmérnök (gyártósor támogatás, karbantartás)

Referencia
4-10-40230

Amerikai hátterű, ipari automatizálási megoldásokat nyújtó partnerünk SZERVIZMÉRNÖK kollégával szeretné erősíteni magyarországi csapatát.

Feladataid, amikre számíthatsz:

  • a hozzád tartozó dedikált ügyfélnél a gyártósorok támogatása, folyamatos működésük biztosítása,
  • gépek meghibásodásánál megvizsgálni, hogy meg lehet-e javítani, szükséges-e új alkatrész rendelése, esetleg más, nagyobb beavatkozásra van szükség pl.: bonyolultabb alkatrész mechanikus cseréje, PLC programmódosítás,
  • termelékenység növelésének támogatása,
  • fejlesztendő területek, gépek folyamatos azonosítása, kooperáció ezzel kapcsolatban az értékesítő kollégáiddal,
  • együttműködés az ügyfél alkalmazottaival pl.: karbantartás, termelésirányítás, beszerzés
  • készletek folyamatos monitorozása, optimális szinten tartása, fölösleges duplikálások elkerülése, ha szükséges új alkatrészek rendelése.
Követelmények
  • gépész-, mechatronikai-, villamosmérnök végzettség,
  • min. 1 éves szakmai tapasztalat hasonló területen (szervizmérnök, karbantartó mérnök)
  • angol magabiztos min. kommunikációs szintű ismerete --> kiválasztás angolul fog zajlani és a leendő felettesed és néhány kollégád is külföldi lesz, így fontos hogy megértsétek egymást,
  • jó kommunikációs készség, pre-, post-sales tevékenységre nyitottság --> sales-es kollégákkal együtt tudj dolgozni,
  • ügyfélorientált szemléletmód, szeretsz problémákat megoldani és ötletelni.

Előny:

  • PLC-ben való jártasság, tapasztalat (pl.: Siemens/Omron/Schneider/Allen-Bradley)
Előnyök
  • hosszútávú, biztos munkalehetőség,
  • nem monoton munka pl.: új gépek, programmódosítások, változatos hibák fordulhatnak elő,
  • ha érdekel a PLC automatizálás, de még nem vagy jártas benne, akkor itt van lehetőséged megtanulni!
  • támaszkodhatsz a magyar, de más országokban lévő kollégáidra is, de természetesen egy tréninggel történik majd a betanulásod.

Valószínűsíthetően a kiválasztás telefonos/online platformon várható.

Azonnali munkábalépési lehetőség!