Szervizmérnök

Referencia
101-10-42040

Tartástechnológiai berendezések gyártásával és értékesítésével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk SZERVÍZMÉRNÖK pozícióba kollégát Budapestre.

Partnerünk szarvasmarha-, sertés-, ló és baromfi tartására alkalmas berendezéseket gyárt. Szerencsére egyre fontosabb az ipari tartásban élő állatok jóléte, így a számukra kialakított technológia is ebbe az irányba tud fejlődni.

Ha számodra is fontos ez a cél és akár a saját tervezésű berendezéseiddel szívesen támogatnád ennek az iparágnak a fejlődését és korszerűsítését, akkor mindenképpen jelentkezz a pozícióra!

Milyen feladataid lesznek?

  • állattartás technológiai berendezések, vezérlőegységek beüzemelése, programozása, beállítása
  • épületvillamossági szerelések előkészítése, kivitelezési munkálatok koordinálása, ellenőrzése a helyszínen
  • az épületvillamossági tervek folyamatos figyelemmel kísérése, egyeztetése az egyéb szakágakkal a kivitelezés folyamán
  • villanyszerelő kollégák munkáinak ütemezése, beosztása, ellenőrzése
  • elektromos berendezések szerelésében való aktív részvétel
  • vezérlőegységek beállítási hibáinak elhárítása, szervizelése
  • meghibásodások kivizsgálása, megfelelő intézkedések meghatározása, végrehajtása, gyors és effektív karbantartás megvalósítása
  • kapcsolattartás az osztrák anyavállalattal és már beszállítókkal
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal
Követelmények

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • felsőfokú szakirányú mérnöki végzettség
  • irányítástechnikai berendezések működésében, szervizelésében szerzett tapasztalat
  • társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • elektromos terv olvasási készség
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyök

Amit partnerünk kínál munkádért cserébe:

  • stabil háttér
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • dinamikus és családias csapat
  • egy igazán különleges szakterületen szerezhetsz szakmai tapasztalatot