Szervizkoordinátor

Teljes munkaidős
Részmunkaidős
Referencia
4-10-41020

Nemzetközi hátterű, épületgépészeti berendezések telepítésével, szervizelésével foglalkozó partnerünk keresi kollégáját SZERVIZKOORDINÁTOR pozícióba.

Ezek lesznek a mindennapi feladataid:

  • Szerviztechnikusok munkájának összeszervezése, támogatása;
  • Ügyfelekkel és belsős társosztályokkal való kapcsolattartás;
  • Szükséges alkatrészek és szerszámok beszerzése, készletek ellenőrzése;
  • Szolgáltatások és megrendelések rögzítése, elvégzett munkafolyamatok pontos adminisztrációja;
  • Szerződések, számlázások kezelése;
Követelmények

Téged keresnek ha:

  • Olyan helyről érkezel, ahol telepített gépekkel, nagyobb berendezésekkel volt dolgod;
  • Mindenkivel megtalálod a közös hangot, legyen szó ügyfélről vagy épp kollégáról;
  • Számlázási tapasztalattal rendelkezel;
  • Írásban magabiztos az ANGOL nyelvtudásod – beszerzések kapcsán fogod használni legfőképp;
  • Pörgősnek és emellett lelkiismeretesnek tartod magad;

Előny: ha légtechnikai, hűtéstechnikai területhez van némi kötődésed.

Előnyök

Amiért érdemes jelentkezni:

  • Fizetésed tükrözni fogja munkád fontosságát;
  • Pörgős, változatos, admin fókuszú munkakörben dolgozhatsz;
  • A hazai telephely kisebb, családias hangulata mellé stabil lábakon álló multinacionális vállalat társul;
  • Fontos számukra a csapatösszetétel és a kohézió, ezt is bizonyítja, hogy nagyon alacsony náluk a fluktuáció.
  • A budaörsi iroda mellett home office lehetőség is biztosított;