Szerszám karbantartási csoportvezető

Referencia
4-10-41673

AUTÓIPARI gyártópartnerünk új munkatársat keres karbantartási területre SZERSZÁM KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ személyében. Amennyiben új kihívás után kutatsz a szakterületeden és szívesen foglalkoznál a gyári szerszám karbantartói csapat operatív vezetésével és folyamatok fejlesztésével, ezt a lehetőséget mindenképp fontold meg.

Feladataid lesznek:

  • Műanyag fröccsöntő szerszámok karbantartásának, javításának szakmai felügyelete, koordinálása
  • Megelőző karbantartási tervek elkészítése és végrehajtása
  • A karbantartó kollégák szakmai felügyelete
  • A külső cégnél és belsőleg végzett javítások nyomon követése, adminisztrálása
  • Potenciális szerszámgyártó és javító beszállítók felkutatása, kapcsolattartás a karbantartó cégekkel
  • Technológiai folyamat folyamatos fejlesztése szerszám oldalról, hatékonyság növelés, problémamegoldás
  • Tevékenységhez tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Együttműködés a társosztályokkal (folyamatmérnökség, minőségügy, termelés)
  • Pót- és tartalék alkatrészek rendelése
  • Jelentések, kimutatások készítése a karbantartás vezető részére
  • Új technológiák figyelemmel kísérése
  • Területének működéséhez szükséges költségvetés készítése, annak monitorozása és betartása.
  • Szerszám karbantartási szervezet működési folyamatának monitorozása, teljesítményének mérése és fejlesztése
Követelmények
  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Karbantartási területen, 2-3 év emberek koordinálásában szerzett tapasztalat
  • Angol kommunikációképes nyelvtudás
  • Határozott fellépés és gyakorlatias gondolkodásmód
Előnyök

Munkádért cserébe:

  • cafeteria és bónusz üti a markod az alapbéred mellett,
  • az újdonságok bevezetésének köszönhetően folyamatosan bővítheted a tudásod és fejlődhetsz,
  • munkád sokszínűsége jó táptalajt biztosít a karriered építésének.