Szenior termékmenedzser - mikró szegmens

Referencia
1-3-41341

Jól ismered a Széchenyi Kártya Program termékeit? Van már tapasztalatod a termékfejlesztésben, vagy termékmenedzserként? Szakmai fejlődésed következő lépcsőfokát keresed?

Szenior termékmenedzsert keresünk a Budapest Bank csapatába. A pozíción belül részt vehetsz a mikró termékek és szolgáltatások fejlesztésében és menedzselésében, együttműködve az üzleti területekkel.

Feladataid lesznek a következők:

  • Új termékek fejlesztése és bevezetése, az ehhez kapcsolódó IT fejlesztések specifikálása, marketing feladatok koordinálása
  • Termék portfolió menedzselése, legfőbb KPI-k meghatározása
  • Termék portfolióhoz kapcsolódó folyamatok menedzselése
  • Kampányok meghatározása, indítása
  • Az értékesítési hálózat képzése
  • Értékesítési célok és ösztönző programok megvalósításának biztosítása
  • Törvényi követelményeknek való megfelelés és kontrollok beépítése a folyamatokba
  • Pénzügyi modellek kialakítása, költségek tervezése és felügyelete
  • Magyar Bank Holding előkészítését támogató projektmunkákban való részvétel
Követelmények

Biztosan be tudsz illeszkedni a csapatba, ha rendelkezel:

  • Felsőfokú (közgazdasági) végzettséggel
  • Banki / Mikro tanácsadói tapasztalattal
  • Termék/folyamatfejlesztési tapasztalattal
  • Projekt menedzsment szemlélettel, bankpiac ismeretével
  • Vállalkozói ügyfél tapasztalattal
  • Elemzői és analitikai készségekkel
  • Jó szervezői és kommunikációs készséggel, problémamegoldó képességgel

Előnyt jelent, ha ismered Széchenyi kártya program termékeit!

Előnyök

Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?

  • Nálunk egy lendületes, összetartó csapat része lehetsz.
  • Mi elismerjük a munkádat.
  • Szakmai tudásodat folyamatosan bővítheted.
  • Támogatjuk egyéni, személyes fejlődésedet.
  • Mi hosszútávon számítunk rád.