Szenior raktározási specialista

Referencia
4-20-39883

Autóiparban tevékenykedő partnerünkhöz az alábbi pozícióra keresünk új munkatársat:

SZENIOR RAKTÁROZÁSI SPECIALISTA

Feladataid lesznek az alábbi pozícióban:

  • A késztermék raktározásért és anyagáramlásért leszel felelős a gyártáson belül
  • Felelősséged lesz a kimenő árura vonatkozó folyamatok magas minőségű ellátása és ezen folyamat dokumentációja, a termékek időbeni indulása, hogy a megfelelő minőségben érkezzen a megrendelőhöz
  • A logisztikai szolgáltató cég és a házon belüli anyagáramlás közötti kommunikációs csatorna leszel
  • Külső és belső auditokon képviseled a céget
  • Feladatod lesz a készletek meghatározása, a kimenő szállítmányok tárolása, túlkészlet esetén újratervezés
  • SAP-ban való dokumentáció és árukezelés
  • Két szállítmányozás tervező kolléga szakmai koordinációja és a KPI-ok ellenőrzése; riportálás a vezetőség felé
Követelmények
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan gazdasági területről)
  • Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás, melyet írásban és szóban is kell használnod
  • Min. 4 év szakmai tapasztalat raktározásban, folyamatfejlesztésben
  • Excel magas szintű ismerete, makrók írása (szakmai teszt lesz a kiválasztási folyamat során erre vonatkozólag)
  • Részese lehetsz egy igazán befogadó multi-kulti vállalati közegnek megannyi előnnyel és béren kívüli juttatással
  • Költözés esetén albérlet támogatás, ingázás esetén céges buszjáratot biztosítanak (Budapestről és a környező településekről), illetve ha inkább kocsiba pattannál, akkor 25 Ft/km-rel támogatják a költségeket
  • Helyi meleg étkezési lehetőség, ráadásul 2 fogásos, választható menüvel
  • A cafeteria mellett év közben és év végén is gazdagodhatsz bónusszal
  • Rugalmas munkaidő (törzsidő: 10:00-14:00)