Szenior Könyvelő (akár részmunkaidőben is) - 2. kerület

Teljes munkaidős
Részmunkaidős
Referencia
103-7-42593-1

Magyarország egyik vezető transzferár tanácsadó cége könyvelői csapatát szeretné bővíteni egy szenior szakemberrel. Ügyfelünk nagy hangsúlyt fektet a work-life balance fenntartására, így a pozíció akár kisgyermekesek számára is ideális választás lehet.

Az alábbi feladatokban számítanak a leendő Kollégára:

  • Ügyfelek könyvelésének megszervezése, menedzselése
  • 2-3 junior kolléga mentorálása, koordinálása, ellenőrzése
  • Adóbevallások elkészítése (ÁFA, TAO, IPA)
  • Beszámolók összeállítása
  • Ügyfelek képviselete a könyvvizsgálat, adóvizsgálat során
  • Folyamatos kapcsolattartás az Ügyfelekkel, akár angol nyelven is (írásban)
Követelmények
  • Könyvelési területen szerzett 4-5 éves szakmai tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás (írásban)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Analitikus gondolkozásmód
  • Bármilyen ERP rendszer ismerete
  • A próbaidő lejártát követően akár heti 3 napot is dolgozhatsz otthonról
  • A legkülönfélébb iparágból származó cégek működését lehet mélyebben megismerni
  • Túlóra túlnyomórészt csak zárások alkalmával jellemző
  • Kiemelten fontos a munka-magánélet közötti egyensúly megtartása
  • Szívesen látják a részmunkaidős álláslehetőséget keresők jelentkezésért is (napi 6 óra)