Szenior Könyvelő - 2. kerület

Teljes munkaidős
Teljes otthoni munkavégzés
Részben otthoni munkavégzés
Referencia
103-7-43452-1

Magyarország egyik vezető transzferár tanácsadó cége, amely teljes körű könyvelési és bérszámfejtői szolgáltatásokat is nyújt, könyvelői csapatát szeretné bővíteni egy szenior szakemberrel. Ügyfelünk a profi munkavégzés és folyamatos szakmai fejlődés mellett nagy hangsúlyt fektet a work-life balance fenntartására, így a pozíció akár kisgyermekesek számára is ideális választás lehet.

Az alábbi feladatokban számítanak a leendő Kollégára:

  • Ügyfelek könyvelésének megszervezése, menedzselése
  • Adóbevallások elkészítése (áfa, tao, ipa)
  • Beszámolók és az ügyfelek által elvárt riportok és kimutatások önálló összeállítása
  • Ügyfelek képviselete könyvvizsgálatok, adóvizsgálatok során
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel (akár angol nyelven is)
  • Junior könyvelők betanulásának támogatása
Követelmények
  • Felsőfokú / mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 3 év vállalati oldalon, könyvelés vagy könyvvizsgálat területén szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Bármilyen ERP rendszer ismerete
  • Kiemelt nemzetközi, valamint kis-és középvállalati ügyfélkör
  • Work-life balance biztosítása (rugalmas munkaidő, hibrid-, és akár részmunkaidős (napi 6 óra) munkalehetőség)
  • Fiatal és jó hangulatú csapat, jól szervezett munkavégzés
  • Színvonalas iroda Buda központi részén
  • Izgalmas szakmai kihívások, projektek, értékteremtő feladatok
  • Versenyképes bérezés