Személyi asszisztens

Referencia
103-1-42635

Kiváló szervezőkészséged van és sosem okozott gondot a határidők betartása?

Kőolaj kitermeléssel foglalkozó partnerünk keres személyi asszisztenst, nemzetközi managerek támogatására.

Milyen feladataid lesznek?

  • Megbeszélések szervezése
  • A managerek naptárainak kezelése
  • Határidők felügyelése, betartatása
  • Utazások megtervezése (repülőjegy- és szállásfoglalás)
  • Ad hoc jellegű irodai feladatok
Követelmények

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Remekül kommunikálsz angolul írásban és szóban
  • Van már legalább három éves tapasztalatod hasonló munkakörben
  • Nyitottnak és talpraesettnek tartod magad, meg tudsz oldani váratlan helyzeteket
  • Szívesen támogatod a vezetőket és az iroda működését
Előnyök

Milyen juttatásokra számíthatsz?

  • Bejárási támogatás
  • Tanulási, képzési lehetőségek
  • Egészségbiztosítás
  • Része lehetsz egy igazán összetartó csapatnak: közös piknikekkel, tollassal, kikapcsolódással