Számlázási Koordinátor

Referencia
104-1-41932

Az egyik legismertebb légitársaság budapesti csapatába keresünk Számlázási Koordinátor kollégákat, rugalmas munkavégzéssel és home office lehetőséggel.

A feladatok, amik várnak rád:

  • Vevői számlák és beérkező fizetések ellenőrzése
  • Pénzügyi dokumentumok adminisztrációja
  • Visszafizetések kalkulációja
  • Riportok készítése
  • Kapocslattartás a pénzügyi osztállyal
Követelmények

Sikeres lehet a pályázatod, amennyiben:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Kiemelt figyelmet fordítasz a feladatok pontos és precíz elvégzésére
  • Közép szinten használod az angol nyelvet (főleg írásban)
  • Szívesen dolgozol számokkal, számlákkal, és a számolástól, műveletvégzéstől sem ijedsz meg
Előnyök

Mit kínál a cég?

  • Az alapbéren felül cafeteriával, bónusszal és repülőjegy kedvezménnyel is számolhatsz
  • Home office lehetőség
  • Fejlődést támogató közeg, így akár hosszú távon más pozícióban is kipróbálhatod magad