Szállítmányozási vezető

Referencia
101-21-42767

Szolnoki központú, de budapesti irodával is rendelkező, magyar háttérrű partnerünk mára már 15 éves múlttal rendelkezik és egy kis családi vállalkozásból nőtte ki magát piacvezetővé. Hozzájuk keressük legújabb kollégájukat SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI VEZETŐ pozícióba.

Pozíció betöltésével a feladataid közé tartoznak:

  • kulcsügyfelekkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás,
  • a kulcsügyfelek szerződéses fuvarfeladatainak megoldása,
  • fuvarfeladatok nyomonkövetése, rögzítése,
  • alvállalkozók fejlesztése és árazás,
  • 15-18 fős csapat vezetése.

A munkavégzés helye: Budapest, illetve esetenként Szolnok

Követelmények

Ne hagyd ki ezt a lehetőséget, ha:

  • van már néhány év vezetői tapasztalatod,
  • nem okoz gondot az összetett folyamatok átlátása,
  • napi munkád mellett szívesen foglalkozol a csapattagok fejlesztésével.

Előnyt jelent, ha:

  • dolgoztál már szállítmányozó cégnél,
  • kommunikációképes szinten beszélsz angolul.

Amit a munkádért cserébe a partnerünk kínál (az alapbéren felül):

  • cafetéria
  • év végi bónusz
  • jó hangulatú, fiatalos csapat tagja lehetsz
  • vezetői háttértámogatás