Szakoktató

Referencia
101-10-43138

Autóipari partnerünkhöz keressük az oktatói csapat új tagját Szakoktató pozícióba, budapesti telephelyükre.

Ha szereztél már tapasztalatot tréneri pozícióban, vagy nyitott lennél erre az irányra, akkor jelentkezz és mesélünk neked a további részletekről !

Milyen feladataid lennének ?:

  • Fő feladatod a technikusok és a duális képzésben résztvevők oktatása lenne;
  • Oktatási anyagok elkészítése és az oktatások ütemezése;
  • Szükséges berendezések beszerzése a tréningekhez;
  • Oktatások végén a hallgatók vizsgáztatása;
  • Külsős partnerekkel való kapcsolattartás.
Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel műszaki középfokú, vagy felsőfokú végzettséggel ( villamosmérnök, mechatronikai mérnök, erősáramú technikus, elektrotechnikus, elektromos műszerész);
  • Szereztél már tapasztalatot ebben a pozícióban, vagy különböző tréningek megtartásában;
  • Az angol nyelv használata nem okoz problémát szóban és írásban sem;
  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel.
Előnyök

Amit partnerünk kínál munkádért cserébe:

  • Alapbéren felüli cafetéria;
  • Bónusz rendszer;
  • Magán egészségügyi biztosítás;
  • Hibrid munkavégzés.