Szakmai vezetői asszisztens (határozott időre)

Referencia
103-1-42879

Rövidebb távra keresel munkát és szeretnél egy olyan szervezet tagja lenni, amely azért működik, hogy embereknek segíthessen?

Akkor itt egy remek lehetőség!

Nemzetközi partnerünk megbízásából keresünk Igazgatói asszisztenst maximum 1 éves időtartamra.

Milyen feladatokkal jár a pozíció?

  • Az igazgató munkájának teljeskörű szakmai támogatása
  • A nemzetközi utazásainak megszervezése és tájékoztatása a távollétében felmerülő kérdésekről, változásokról
  • Kapcsolattartás és információ közvetítés a társosztályok között, együttműködés az ügyvezető asszisztenssel
  • Megbeszélések megszervezése, azok háttéranyagainak kidolgozása
  • Fontos dokumentumok iktatása és archiválása
  • Nemzetközi partnerek teljeskörű fogadása
Követelmények

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Kiválóan kommunikálsz angolul szóban és írásban
  • Előny, ha tudsz franciául, spanyolul vagy oroszul
  • Rendelkezel legalább 3 év releváns tapasztalattal
  • Rövid távon szeretnél elhelyezkedni
  • Szívesen dolgozol nemzetközi környezetben
Előnyök

Az alábbi juttatásokban lehet részed:

  • Home office
  • Egészségbiztosítás
  • Szabad órák, amelyeket önkéntességre fordíthatsz
  • Mentálhigiénés előadások