Sustainability Technician

Referencia
101-22-43405-1

Partnerünk egy több cégből álló nemzetközi cégcsoport magyarországi képviselete. 30 éve működnek itthon, munkavédelmi, higiéniai és csomagoló termékek forgalmazásával foglalkoznak.

Hozzájuk keresünk most Fenntarthatósági technikus kollégát. Az új kolléga fő feladata a fenntarthatósági stratégia készítésében való részvétel lesz, szorosan együttműködve a cég spanyolországi központjával. Ebből adódóan 3 havi váltásban Magyarországon, illetve Spanyolországban történik munkavégzés.

További feladataid lennének a következők:

  • hulladékgazdálkodási és fenntarthatósági szabályok, trendek figyelemmel követése és ezeknek betartatása
  • fenntarthatósággal kapcsolatos technológiák fejlesztése és végrehajtása
  • fenntarthatósági tervek készítése
  • együttműködéshez szükséges projektek kidolgozása és kapcsolattartás a partnerekkel
  • KPI-ok meghatározása a kelet-közép-európai országok számára a fenntartható termékértékesítés javítása és a szén-dioxid-kibocsátás csökkentése érdekében
  • fenntarthatósági menedzsment rendszerek fejlesztése
Követelmények

Várjuk jelentkezésed, ha rendelkezel:

  • felsőfokú végzettséggel fenntarthatósági területen
  • magabiztos angol nyelvtudással
  • 1-2 év releváns tapasztalattal
  • Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk! :)

Ezeken felül előnyt jelent:

  • fenntarthatósági menedzsment rendszerek ismerete
  • spanyol nyelvtudás
Előnyök

Miért érdemes csatlakoznod?

  • Egy kihívásokkal teli és országokat átívelő projektben vehetsz részt.
  • Munkáddal te is hozzájárulhatsz az ökológiai lábnyom csökkentéséhez.
  • Egy mozgalmas szervezethez csatlakozhatsz, ami magával hozza a biztonságot és hosszú távú karriertervezési lehetőséget.
  • Rugalmas home office lehetőség vár rád.