Supplier Quality Enigneer

Referencia
101-18-43220

Nemzetközi partnerünk az elektronikai ipar egyik meghatározó szereplője.

Budapest közelében található gyártóegységükbe keresünk most hozzájuk Beszállítói Minőségügyi mérnök kollégát.

Főbb feladataid közé fognak tartozni az alábbiak:

  • beszállítói ügyek / reklamációk kezelése
  • auditokra való felkészülés támogatása, auditokon való részvétel
  • nem – megfelelőségek, helyesbítő intézkedések nyomon követése
  • kapcsolattartás a beszállítókkal, termelési területekkel, problémamegoldás támogatása minőségügyi eszközökkel
  • statisztikai kimutatások készítése
  • minőségügyi dokumentumok kezelése
  • RMA / FA(8D) riportok készítése a beszállítók részére
Követelmények

Várjuk jelentkezésed, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • minimum 3 éves tapasztalat beszállítói minőségügyi oldalon
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség
  • ISO 9001, 14001, 8D, 5-Why, Ishikawa ismerete
Előnyök

Miért érdemes csatlakoznod?

  • Egy stabil és szakmailag profi csapat tagja lehetsz egy változatos, innovatív környezetben, ami magával hozza a biztonságot és hosszú távú karriertervezési lehetőséget is.
  • Alapbéren felüli széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz.