Structural Engineer / Szerkezettervező mérnök

Referencia
4-10-41458

Mezőgazdasági szektorban nagy múltra visszatekintő, tervezéssel, gyártással és kereskedelemmel foglalkozó multinacionális partnerünk számára keressük az új kollégájukat SZERKEZETTERVEZŐ ÉPÍTŐMÉRNÖK pozícióba. Ha új kihívásokra vágysz acélszerkezet tervezésben, akkor ez a te lehetőséged.

Feladataid lesznek:

  • Acélszerkezetek és silók tervezése
  • Silókhoz kapcsolódó tartóelemek, vázak, falak tervezése, rajzolása, számítások elvégzése
  • Rajzok javítása és fejlesztése külső és belső termelési egységek részére a minél pontosabb gyárthatóság érdekében
  • Különböző műszaki megoldásokban és fejlesztésekben való részvétel, ötletelések külföldi kollégákkal együtt
  • Munkád során kisebb részben részt veszel majd fejlesztési projektekben, szimulációkban és optimalizálási feladatokban
Követelmények
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Ideálisan fémszerkezetek/acélszerkezetek tervezésében szerzett legalább 2 év tapasztalat
  • Légy tisztában az EU-s építőmérnöki standardokkal (Eurocode)
  • Előny: CAD rendszerben szerzett tapasztalat
  • Az alapbéren felül éves bónusz és az átlagnál jóval magasabb cafeteria jár munkádért cserébe
  • Jól megközelíthető iroda Budapesten belül, hibrid munkavégzési lehetősséggel