Shift Leader

Referencia
1-6-41731

Rugalmas beosztású munkalehetőséget keresel, esetleg szívesen dolgoznál minden nap Home Officeban? Az egyik legismertebb légitársaság budapesti csapatába keresünk SHIFT LEADER kollégákat, ahol élhetsz a fenti két lehetőséggel.

A feladatok, amik várnak az új kollégára:

  • Utazáshoz szükséges egészségügyi okmányok ellenőrzése a megadott szempontok szerint
  • Az ellenőrzést követően döntéshozatal az utas repülési jogosultságáról
  • Esetleges problémák nyomon követése
  • Új kollégák betanítása
  • Feladatok kiosztása az adminisztrátor kollégáknak
  • Vezető helyettesítése
Követelmények

Sikeres lehet a pályázatod, amennyiben:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Szereztél már tapasztalatot adminisztratív munkakörben
  • Kiemelt figyelmet fordítasz a feladatok pontos és precíz elvégzésére
  • Közép szinten használod az angol nyelvet (szóban és írásban)
  • Gyakran ismétlődő feladatok esetében is jól tudsz teljesíteni
  • Megoldható számodra a két műszak vállalása, ugyanis partnerünk utasai a nap különböző szakaszaiban is utazhatnak
Előnyök

Mit kínál a cég?

  • Az alapbéren felül cafeteriával, bónusszal és repülőjegy kedvezménnyel is számolhatsz
  • Amennyiben igényt tartasz rá, feladataidat teljesen Home Officeból is elláthatod
  • Beosztási igényedet rugalmasan kezelik
  • Fejlődést támogató közeg, így akár hosszú távon más pozícióban is kipróbálhatod magad