Senior Talent Management

Teljes munkaidős
Teljes otthoni munkavégzés
Részben otthoni munkavégzés
Kapcsolat
Szegedi Vivien
Referencia
103-14-43215

A világ egyik vezető humanitárius szervezete, izgalmas lehetőséget kínál egy tehetséges és elkötelezett szakember számára a Talent Management Munkatárs pozíció betöltésére. Ha érdekel a teljesítmény menedzsment, a munkavállalók jóléte, valamint a tanulás és fejlődés támogatása, akkor JELENTKEZZ MÉG MA! :)

Feladatok:

  • Fejleszteni és végrehajtani a Talent Management stratégiát és programokat a vállalaton belül, különös hangsúlyt fektetve a teljesítmény menedzsmentre, a munkavállalók jólétére és a tanulás és fejlődés támogatására.
  • Folyamatosan értékelni és javítani a teljesítmény menedzsment folyamatokat és rendszereket, beleértve az értékelési és visszajelzési mechanizmusokat, a célok kitűzését és a fejlesztési terveket.
  • Támogatni a munkavállalók jólétét, figyelembe véve a munka-élet egyensúlyát, a stresszkezelést és az egészségvédelmet.
  • Megtervezni és megvalósítani a képzési és fejlesztési programokat, a munkatársak szakmai fejlődésének érdekében, növelve a szervezetben rejlő tehetségek potenciálját.
  • Kapcsolódni a belső és külső érdekelt felekhez, kialakítani és fenntartani a partnerségeket azért, hogy kiemelkedő tehetségeket vonzanak be és tartsanak meg hosszútávon.
Követelmények

Amire szükséged lesz:

  • Legalább 4 év HR, training vagy learning & development területen szerzett tapasztalatra
  • Felsőfokú angol nyelvtudásra szóban és írásban is
  • Elkötelezettségre a folyamatos tanulás és fejlődés iránt
  • Emberközpontúságra
  • Hatékony munkavégzésre csapatban és önállóan is
Előnyök

Amire az alapbéren felül számíthatsz:

  • Változatos és dinamikus munkakörnyezetben dolgozhatsz. Együttműködhetsz különböző kultúrákból származó, elkötelezett szakemberekkel, és megtapasztalhatod a multidiszciplináris csapatmunka előnyeit.
  • Rugalmas munkavégzési lehetőségekre, beleértve a home office lehetőséget és a rugalmas munkaidőt
  • Cafetériára

... valamint egyéb olyan juttatásra, ami azt bizonyítja, hogy egy gondoskodó szervezetről beszélhetünk, amennyiben JELENTKEZEL! ;)