Senior Learning & Development Specialist- 10. kerület

Referencia
103-14-42875

Budapesti partnerünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:

Senior Learning & Development Specialist

Feladatok:

  • HR vezető támogatása stratégiai szempontból, különös fókusszal például:

a képzésre, teljesítményértékelésre, elköteleződés növelésére

  • Éves tréning terv és stratégia kialakítása
  • Tréning programok koordinációja minden területen
  • A tréning költségek rendszeres nyomon követése, tervezése, riportolása
  • Külső szolgáltatók tendereztetése
  • HR projektek támogatása
  • Successfaktor alapú rendszer működtetése, karbantartása, rendszeres frissítése
  • Területhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Amennyiben úgy érezed, hogy mind operatív, mind pedig stratégiai szinten szívesen foglalkoznál továbbra is ezzel a területtel, mindenképpen JELENTKEZZ!

Követelmények

Amire szükséged van:

  • Legalább 3 év tapasztalat Learning & Development területen
  • Magabiztos, közel felső fokú angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Nyitottság, gyors gondolkodás, agilitás
  • Határozottság, magabiztos kiállás
Előnyök

Amiért megéri jelentkezned:

  • Változatos, gyors szervezetben fejlődhetsz tovább
  • Az alapbéren felül további juttatásokban is részesülsz, mint például:
  • Cafetéria
  • Éves bónusz
  • Céges kondi terem
  • Szakmai képzések
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség - legalább heti 2 nap