Senior könyvelő adózási tapasztalattal

Referencia
1-7-40053

Partnerünk megbízásából keresünk egy senior könyvelőt, aki naprakész, adózási ismeretekkel is rendelkezik és az adóbevallások elkészítése sem okoz számára problémát.

Feladatok, melyek ebben a pozícióban rád várnak:

  • a cégcsoport teljeskörű könyvelési feladatainak ellátása
  • bérszámfejtés egyeztetés, kapcsolattartás a bérszámfejtő céggel
  • éves zárási feladatok elkészítése, ellenőrzése,
  • havi, negyedéves és éves bevallások összeállítása és beküldése
  • beszámolók, bevallások készítése, beküldése
  • az adóváltozások nyomon követése, társosztályok tájékoztatása
  • kapcsolattartás a bankokkal és a hivatalokkal (NAV, Önkormányzatok, Statisztikai Hivatal stb.)
Követelmények

Amire biztosan szükséged van:

  • legalább 3-5 év könyvelésben szerzett tapasztalat(könyvelőirodai tapasztalat előnyt jelent)
  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • magabiztos, angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • adótanácsadói végzettség
  • bérszámfejtési tapasztalat
Előnyök

Amit cserébe biztosan kapsz:

  • versenyképes alapbér
  • cafetéria
  • lehetőség az angol nyelv fejlesztésére
  • szakmai továbbképzések
  • (online) csapatépítő programok :)