Senior HR Specialista

Teljes munkaidős
Teljes otthoni munkavégzés
Részben otthoni munkavégzés
Referencia
103-14-43321

Debrecen közelében található partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

HR Specialistaként az alábbi feladatokban számítanak a támogatásodra:

  • Toborzás és kiválasztásban,
  • Munkaügyi adminisztrációban,
  • Képzések szervezésében, koordinálásában és után követésében,
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos feladatok támogatásában,
  • Éves létszámtervezésben,
  • Munkaügyi kérdések megválaszolásában, illetve bármilyen HR-t érintő probléma megoldásában

Amennyiben úgy érzed, hogy a fent említett feladatokban otthonosan érzed magad és szeretnél egy új csapatban tovább fejlődni, JELENTKEZZ!

Követelmények

Amire mindenképpen szükséged van, hogy TE legyél az új HR Specialista:

  • Leglább 3 év tapasztalatra, melyet HR generalista vagy specialista pozícióban szereztél,
  • Magabiztos, közel felsőfokú angol nyelvtudásra szóban és írásban is (a közvetlen felettesed külföldi lesz, így napi szinten kell majd használnod :) )
  • Naprakész tudásra munkaügyi és munkajogi témákban
Előnyök

Amire az alapfizetésen felül számíthatsz:

  • Fejlődésre, valamint később, előrelépési lehetőségre egy multinacionális cégnél,
  • Heti 1 home office lehetőségre,
  • Éves bónuszra,
  • Cafetériára