Senior HR Generalista - Szigetszentmiklós

Referencia
1-14-40756

Multinacionális, piacvezető, könnyűiparban tevékenykedő partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Senior HR Generalista

Milyen feladatok várnak rád?

  • vezetők és az alkalmazottak teljes körű támogatása humán erőforrással kapcsolatos kérdésekben,
  • pro-aktív részvétel emberi erőforrás-tervek, politikák, akciók kidolgozásában és ezek megvalósítását szolgáló rendszerek tervezésében és bevezetésében, javaslattétel és részvétel HR folyamatok és szabályzatok létrehozásában és optimalizálásában,
  • éves elégedettségi felmérések szervezése, a fókuszcsoportos megbeszélések és az akciótervek megvalósításának támogatása, nyomon követése, munkavállalói elkötelezettséget támogató programok kialakítása, a végrehajtás koordinálása,
  • teljesítményértékelési rendszer működtetése, az értékelések megszervezése és támogatása, az eredmények összegzése,
  • Talent Review / HIPO folyamat HR oldali koordinálása, EXIT interjúk szervezése, lebonyolítása,
  • a létszámtervek és felmerülő igények alapján a toborzás, valamint a kiválasztás teljeskörű kezelése, kapcsolódó adminisztráció elvégzése,
  • kapcsolattartás a toborzó/közvetítő- és kölcsönző vállalatok képviselőivel,
  • éves képzési tervek összeállítása, a képzések megvalósításához kapcsolódó költségek tervezése, nyomon követése, a munkavállalói képzési rendszer működtetése, munkavállalói képzések szervezése, koordinálása és adminisztrálása.
Követelmények

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (egyetem / főiskola)
  • legalább 3 év, releváns szakmai tapasztalat
  • aktív, napi használatban lévő, stabil angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt