Senior HR Generalista (Kaposvár)

Referencia
103-14-42333

Élelmiszeripari területen tevékenykedő partnerünk kaposvári HR csapata keresi új kollégáját SENIOR HR GENERALISTA pozícióba.

Ebben a pozícióban az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Toborzási folyamat támogatása
  • Kapcsolattartás területi vezetőkkel, társosztályokkal és munkaerő kölcsönző cégekkel
  • Külföldi és kölcsönzött munkavállalók foglalkoztatásával kapcsolatban felmerülő kérdések kezelése
  • Jogszabályoknak megfelelő képzésekkel, egészségügyi alkalmassággal, juttatásokkal kapcsolatos tevékenységek ellátása
  • Statisztikák, elemzések és riportok készítése
Követelmények

Téged keresünk, amennyiben:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel (emberi erőforrások szakon)
  • Minimum 3 év tapasztalatot szereztél már HR területen egy termelő/gyártó üzemnél
  • Felsőfokon beszéled az angol nyelvet
  • Ismered a hatályos munkajogi előírásokat
  • Proaktív és pozitív hozzáállás jellemez
Előnyök

Alapbéreden felül az alábbiakkal számolhatsz:

  • Havi prémium
  • Cafeteria
  • Étkezés támogatás
  • Részese lehetsz egy több, mint 20 éve működő vállalat mindennapjainak
  • Fejlődésedet képzésekkel támogatják