Senior HR Business Partner

Teljes munkaidős
Teljes otthoni munkavégzés
Részben otthoni munkavégzés
Referencia
103-14-43263

Egy dinamikusan fejlődő, jelenleg 100 fős vállalat számára keresünk egy tapasztalt és elkötelezett Senior HR Business Partner-t. A cég kiemelt figyelmet fordít az emberi erőforrásokra és a munkavállalók boldogságára, hiszen tudják, hogy a sikereik titka a tehetséges és elégedett munkatársakban rejlik.

A pozícióban az alábbi feladatok Várnak RÁD:

  • Stratégiai partnerség kialakítása a vezetőséggel és az üzleti egységekkel a HR területén
  • Szoros együttműködés az üzleti vezetőkkel a szervezeti célok és stratégiák kidolgozása és végrehajtása érdekében
  • A HR folyamatok és politikák kidolgozása, implementálása és monitorozása, valamint a meglévőek fejlesztése
  • Teljes körű HR-támogatás nyújtása, beleértve a toborzást, kiválasztást, teljesítményértékelést, tréningeket és fejlesztést, juttatási csomagokat és munkaügyi kapcsolatokat
  • Az alkalmazotti elégedettség és az elkötelezettség fokozása, azok mérésére és elemzésére irányuló kezdeményezések támogatása
  • A HR műveletek hatékonyságának folyamatos javítása és folyamatok innovációja
  • HR költségvetés kontrollja, tervezése
Követelmények

Elvárások:

  • Legalább 5 éves tapasztalat a HR területen, senior pozícióban
  • Munkajog és a munkaügyi ismeret
  • Képzésfejlesztés, trainingek kidolgozásában és megtartásában szerzett tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó és döntéshozó képesség
  • Kiemelkedő kommunikációs és prezentációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség
  • Proaktivitás
  • Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Az alapbéren felül az alábbi juttatási csomagra számíthatsz:

  • Cafetéria
  • Home office lehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • Csapatépítő programok
  • Gyümölcsnap