Senior Credit Specialist

Referencia
1-7-39819

Olasz hátterű partnerünk kereskedelmi hűtőgépek tervezésével, gyártásával, telepítésével és üzemeltetésével foglalkozik most munkatársat keres Senior Credit Specialist pozícióba.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Értékesítési folyamatok támogatása hitellevelek és különleges kifizetések kezelésével,
  • akkreditív (elsősorban export) és készpénzes dokumentumok kezelése,
  • bankgaranciák kezelése,
  • különböző finanszírozási megoldások kezelése: operatív lízing, rövid- és hosszú távú bérleti díjak terén.
Követelmények

Mire van szükséged a pályázáshoz?

  • 2-3 éves szakmai tapasztalatodra Credit management területen,
  • végzettségedre pénzügy és számvitel területen,
  • folyékony angol nyelvtudásodra,
  • átfogó Credit folyamatok koordinálása, nyomonkövetése.
Előnyök

Miért érdemes pályáznod?

  • felelősségteljes önálló munkavégzés lehetősége,
  • szuper csapat vár,
  • kiemelkedő juttatási rendszerre számíthatsz,
  • akár azonnali kezdés.