Sales Support Assistant

Referencia
103-1-43474

Multinacionális, gyógyszeriparban tevékenykedő partnercégünkhöz keresünk Sales Support Assistant kollégát angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Gyógyszer engedélyeztetés előtti lépések ügyintézése
  • Piackutatás elvégzése az adott gyógyszerrel kapcsolatosan
  • Riportálás, adatbázis kezelés
  • Beszállítókkal és az anyavállalattal való napi kapcsolattartás
  • Árbekérés, árak leegyeztetése a beszállítókkal
Követelmények

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Releváns területen szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználási szintű számítógépes ismeretek
Előnyök

Amiről a cég gondoskodik:

  • Egy jó hangulatú és dinamikus munkahelyről
  • Negyedéves teljesítményalapú bónuszról
  • 100%-os utazástámogatásról (Budapest határain kívülről is) és választható cafeteriáról;
  • Éves bérfejlesztésről
  • Jól felszerelt közösségi terek, éves csapatépítők