Sales Representative

Referencia
103-23-43380

Partnercégünk évek óta sikeresen működő globálisan elismert, megbízható márka és most lehetőséged van csatlakozni a csapathoz Területi értékesítő pozícióba, amiben prémiumkategóriás termékekkel tudsz majd foglalkozni.

Milyen feladatokra számíthasz:

  • Aktív értékesítési tevékenység végrehajtása a meghatározott területen
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása és a potenciális ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Árajánlat készítése, szerződéskötés, tárgyalások lebonyolítása
  • Kapcsolattartás és szoros együttműködés az ügyfelekkel, a kereskedelmi partnerekkel
  • Részvétel kereskedelmi eseményeken, kiállításokon és szakmai rendezvényeken
Követelmények

Elvárások:

  • Legalább 2 éves tapasztalat értékesítési területen
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős kapcsolatteremtő képesség és ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Motivált, magabiztos, energikus ugyanakkor precíz hozzállás
  • Képesség a hatékony időmenedzsmentre és a munka önálló szervezésére
  • Rugalmasság és mobilitás a területi utazásokhoz
Előnyök

Amit Partnerünk kínál a munkádért cserébe:

  • Stabil, összetartó, innovatív csapat
  • Korrekt juttatási csomag (alapbér + negyedéves és éves bónusz), cafeteria
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Biztos, nemzetközi háttér, prémium termékek, tervezhető karrierút
  • Szakmai fejlődési lehetőség nyújtása,