Sales Representative

Referencia
101-10-43303

Ha érdekel a biztonságtechnika világa, és szereztél már néhány év tapasztalatot értékesítésben, akkor ezt a lehetőséget ne hagyd ki!

Műszaki termékekkel foglalkozó, nemzetközi hátterű partnerünk keresi új munkatársát SALES REPRESENTATIVE pozícióba Budapesten!

Ebben a pozícióban az alábbi feladatok várnak rád:

  • A cég termékeinek értékesítése a partnerek és viszonteladók számára, a szükséges biztonságtechnikai eszközök ajánlásával,
  • együttműködés a partnerekkel, új ügyfelek felkutatása és jó kapcsolat kialakítása velük,
  • partnerek látogatása heti 3 napon,
  • különböző sales és marketing projektekben való részvétel,
  • piackutatás és riportálás a felettesnek.
Követelmények

Te vagy a tökéletes befutó, ha:

  • szereztél már néhány év tapasztalatot értékesítésben (preferáltan műszaki termékek értékesítésében),
  • képben vagy és/vagy érdekel a biztonságtechnika (pl. kamerák, mozgásérzékelők, kaputelefonok) működésének világa,
  • felsőfokú végzettséged van műszaki vagy gazdasági területen,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással és jogosítvánnyal rendelkezel.
Előnyök

Munkádat a következőkkel jutalmazzák:

  • Az alapbéren felül negyedéves bónusz, próbaidő alatt bónusz előleg,
  • céges autó magánhasználatra is,
  • laptop és telefon,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • ösztönző és barátságos munkahelyi légkör.