Sales mérnök

Referencia
101-0-43317

Zöldmezős beruházásként épülő ELEKTROMOS AUTÓIPARI partnerünk keresi új munkatársát Sales Mérnök személyében. Téged keresünk, ha tudásoddal szívesen hozzájárulnál a cég képviseletéhez és stratégiai célok eléréséhez.

Az alábbi feladatokra számíthatsz még náluk:

  • ügyfélfejlesztés, és az ehhez kapcsolódó projektek menedzselése
  • a cég képviselete és bemutatása új partnerek számára
  • meglévő vásárlókkal való kapcsolattartás
  • piaci trendek figyelemmel követése, és ezekhez való alkalmazkodás
  • vásárlói igények, kérelmek végrehajtása az ügyfél-elégedettség érdekében
Követelmények

Várjuk jelentkezésed, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • legalább 2-3 éves tapasztalat releváns területen (preferáltan autóiparban)
  • felsőfokú végzettség
  • magabiztos angol nyelvtudás
Előnyök

Miért érdemes csatlakoznod?

  • Részt vehetsz egy újonnan fejlődő cég életében, és egy befogadó és támogató közegben fogsz dolgozni.
  • Az alapbéren felül SZÉP összegű cafeteria és étkezési hozzájárulás üti a markod.
  • Bejárásodat nettó 35 Ft/km-rel támogatják majd, illetve ha közel költöznél hozzájuk, albérlet támogatásra is jogosult vagy.