Sales Consultant

Referencia
1-11-43034

Van Budapesten, az 5. kerületben, a Károlyi utcában egy irodaház, nevezetesen az Ybl Palota, aminek a 4. emeletén vagyunk mi, egy 3 cégből álló (Grafton, Gi Group Magyarország, Wyser-Search) cégcsoport, jelenleg több, mint 70 elhivatott kollégával. A cégcsoport szolgáltatásainak értékesítésére keressük most új kollégánkat, aki az ügyvezetőnkkel fog szorosan együtt dolgozni.

Van már tapasztalatod értékesítés területén? Úgy érzed jól tudsz kommunikálni és szeretnéd kamatoztatni a már meglévő tudásodat egy gyorsan fejlődő szervezetben?

Szerintünk itt a tökéletes lehetőség a számodra! Jelentkezz hozzánk SALES CONSULTANT pozícióba.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Felkeresed a potenciális ügyfeleket, felméred az igényeiket, illetve értékesíted számukra a cégcsoport szolgáltatásait
  • Ügyféltalálkozókat szervezel és bonyolítasz le
  • Összegyűjtöd a piaci információkat, utánajársz a lehetőségeknek
  • Eseményeken veszel részt, kapcsolatokat építesz
  • Szorosan együttműködsz az ügyvezetővel és az üzletágvezetőkkel
Követelmények

Mire van szükséged, hogy sikerrel vedd a kiválasztási folyamatot, majd a feladatok adta kihívásokat?

  • Legalább 2 év tapasztalat értékesítői pozícióban
  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Proaktív hozzáállás, pozitív és nyitott személyiség
  • Erős kommunikációs készség

Mi minden vár Rád, ha úgy döntesz, hogy a mi csapatunk tagja lennél?

  • A szervezet: nem túl hierarchikus
  • A csapat: befogadó, pörgős, támogató, profi és meglehetősen hangos
  • A feladatok: változatosak és felelősségteljesek
  • A csomag: alapbér, jutalék, cafeteria, céges autó, extra fizetett szabadnapok, magasabban fizetett táppénz, céges angol nyelvtanfolyam, home office lehetőség