Recruitment Specialista

Referencia
1-14-41489

Az energiaiparban tevékenykedő és kimagasló teljesítményt nyújtó partnerünk számára keresünk új kollégát HR Specialista pozícióba.

Milyen feladatok várnak rád új pozíciód során:

  • a teljes toborzás-kiválasztás folyamatáért leszel felelős, az első lépésektől: a közelgő felvételi igények megértése, önéletrajz-szűrés, álláshirdetés, interjúztatás, az utolsóig: a jelölt felvétele.
  • vezetők támogatása a kiválasztási folyamat során
  • ötletelés az innovatív és hatékony kiválasztási módszerekről
  • éves képzési és fejlesztési tervek előkészítése
  • külső partnerekkel való kapcsolattartás
Követelmények

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben

  • van már releváns tapasztalatod recruitmentben és szeretnéd még jobban elmélyíteni a tudásod ezen a területen
  • lelkes, nyitott és motivált vagy
  • magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban egyaránt
Előnyök

Amivel honorálják a szakértelmedet:

  • folyamatos tanulási lehetőség és képzések
  • nagyszerű légkör, motivált csapat
  • különböző céges rendezvények és szakmai kirándulások itthon és külföldön
  • cafeteria (Medicover, 13. havi fizetés)
  • erős csapatszellem