Recruiter - Sales/Marketing/HR területen

Referencia
1-14-40676
Pozícióleírás megtekintése
  • GraftonSpirit #goingtheextramile #mentoring

Van már egy év tapasztalatod HR területen? Úgy érzed jól tudsz kommunikálni és szeretnél hatással lenni mások életére? Szívesen interjúztatnál HR-eseket, marketingeseket, akár saleseket?

A karrierút biztos, a nálunk dolgozó senior tanácsadók is egykor hasonló hirdetésre pályáztak hozzánk!

Lelkes, tanulni vágyó, nyitott, tapasztalattal rendelkezők jelentkezését várjuk, akik teljes munkaidőben tudják vállalni, hogy továbbmélyítik a kapcsolatukat a “recruitmenttel" .

Irodánk csodaszép, itt vagyunk a belvárosi pezsgésben, de inkább nézd meg személyesen! :)

Feladatok, amelyekre számíthatsz:

  • Kiválasztási projektek koordinálása
  • Jelöltek felkutatás, telefonos előszűrése és adminisztrálása
  • Interjúztatás nap mint nap, jelöltekkel való kapcsolattartás
  • Álláshirdetések készítése
  • Ügyfelekkel való folyamatos egyezetés, kommunikálása
  • Megtalálni a tökéletes embert a tökéletes pozícióba :)
Követelmények
  • Felsőfokú tanulmányok (nem kötelező a szakirányú végzettség)
  • Legalább1 én HR-ben szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Pozitív, nyitott, proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességek
  • Startup hangulatú, jól felszerelt belvárosi iroda az Ybl Palotában
  • A csapat: befogadó, pörgős, támogató, profi
  • Mentorok, akiktől elsajátíthatod, amit a tankönyvekben nem találsz meg a szakmáról
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség belső tréningek keretei között is
  • Szuper online eszközök és rendszerek, amik megkönnyítik a munkádat
  • Házi versenyek
  • Szervezett csapatépítők és random fröccsözések